‏‏ שר הבריאות, ניצן הורוביץ, ומנכ"ל המשרד, פרופ' נחמן אש, ביקרו במרכז הרפואי לגליל
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שר הבריאות, ניצן הורוביץ, ומנכ"ל המשרד, פרופ' נחמן אש, ביקרו במרכז הרפואי לגליל

שר הבריאות, ניצן הורוביץ, ומנכ"ל המשרד, פרופ' נחמן אש, ערכו ביקור במרכז הרפואי, במטרה להכיר מקרוב את פעילות ביה"ח ולהבין את הצרכים והאתגרים העומדים בפניו. בביקור נטל חלק גם ח"כ עלי סלאלחה, חבר ועדת בריאות בכנסת.

 ביקור שר הבריאות הורוביץ1

 

בתחילה התכנסו המשתתפים במרכז אנגל, שם הציג מנהל המרכז, פרופ' מסעד ברהום, בפני השר ומנכ"ל משרדו, את הישגי ביה"ח, שעובר בעשור האחרון מהפכה בריאותית עם פתיחתם של מחלקות, יחידות ושירותים חדשים רבים. בנוסף הציג את האתגרים הרבים והצרכים הנדרשים, ובהם מתן אישור לאקמו ולמכשיר PET CT, וכן שיפוץ המחלקות הפנימיות.
במהלך הדיון אמר שר הבריאות, כי מדובר בבי"ח מוביל הדוגל בחדשנות ומצוינות, ועושה עבודה מצוינת בהנהגתו של פרופ' ברהום, למרות תנאי פתיחה שאינם שווים לאלו שבמרכז הארץ.

לדבריו: "יש לכם בי"ח מוביל הדוגל בחדשנות ומצוינות".

 

ביקור שר הבריאות הורוביץ 2

 

לאחר מכן ערכו המשתתפים סיור במחלקה פנימית ב', במחלקת הקורונה כתר מונשמים, באגף נשים ויולדות ובמחלקת יולדות א'.
בביקור נטלו חלק גם סגן המנהל, ד"ר צבי שלג; המנהל האדמיניסטרטיבי, משה מיוחס; עוזרת בכירה למנהל ביה"ח, מיטל אשור, ומנהל מחלקת משק, יוסי אדוני.

 

 

ביקור שר הבריאות הורוביץ 3                                               ביקור שר הבריאות הורוביץ 4  

פרופ' ברהום: "אני מודה לשר הבריאות ולמנכ"ל המשרד על הביקור. נכונו לנו אתגרים רבים, אך אני משוכנע שבסיוע משרד הבריאות נמצא את הפתרונות. מצאתי בשר הורוביץ רצון עז לסייע, אוזן קשבת אמיתית ואישיות אוהבת אדם הרגישה למצוקת הבריאות ומבינה את המורכבות הקיימת בפריפריה בכלל ובביה"ח שלנו בפרט".

ביקור שר הבריאות הורוביץ 5                                                     ביקור שר הבריאות הורוביץ 6
    
עבור לתוכן העמוד