אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שירות חדש במרכז הרפואי לגליל: מרפאת קול

במרכז הרפואי לגליל נפתח בימים האחרונים שירות חדש של "מרפאת קול", מרפאה רב-מקצועית ומיוחדת לשם איבחון וטיפול בהפרעות קול שונות, כחלק ממחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש-צוואר, בניהולו של ד"ר אייל סלע.
במסגרת הביקור עובר המטופל הערכה מלאה ומקיפה על ידי ד"ר אילי ליוס, רופא אף אוזן גרון בכיר, שעשה השתלמות עמיתים בתחום מיתרי הקול בקנדה. כמו כן מעניק ד"ר ליוס טיפולים שונים ומבצע הליכים כירורגיים, לשם טיפול או הסרת נגעים, גידולים או זיהומים במיתרי הקול.


ד"ר ליוס, תושב הכפר מעיליא, נשוי + 2, הגיע למרכז הרפואי לגליל בשנת 2014, לאחר שסיים את לימודי הרפואה בהונגריה. הוא עשה את ההתמחות בתחום אף אוזן גרון, ועם סיומה, בין השנים 2022-2021, שהה באוניברסיטת מקגיל שבעיר מונטריאול, קנדה, שם עבר השתלמות עמיתים (Felowship) בתחום לרינגולוגיה (הפרעות קול ובליעה). לאחרונה חזר למרכז הרפואי כרופא בכיר ופתח את השירות החדש, בתמיכת ההנהלה.
במסגרת מרפאת הקול מעניק ד"ר ליוס שירותים מיוחדים שונים, וביניהם: טיפול במחלות במיתרי הקול ו"הקול המקצועי" (עובדות ועובדים הזקוקים לקולם עבור המקצוע, וביניהם מורים, זמרים, חזנים ואנשי תקשורת); טיפול בלייזר דרך סיב אופטי גמיש כאשר מדובר בנגעים שפירים וטרום ממאירים; טיפול בשיתוק מיתרי הקול באמצעות הזרקת חומרים שונים והכנסת שתלים ניתוחיים, וכן טיפול בהפרעות בליעה.
כמו כן הוא יבצע ניתוחים לשם הסרת גידולים ונגעים שפירים במיתרי הקול, כמו גם טיפול במחלות נוירולוגיות של הלרינקס (מיתרי הקול) והזרקת בוטוקס למיתרי הקול.

לפרטים נוספים והזמנת תור יש ליצור קשר בטל': 04-9107627. כמו כן ניתן ליצור קשר דרך מס' הווטסאפ: 055-9598531 (הודעות בלבד).

 

 

עבור לתוכן העמוד