‏‏ כנס כוויות בינלאומי של איגוד רופאי הכוויות הרוסי התקיים במרכז הרפואי בנהריה
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

כנס כוויות בינלאומי של איגוד רופאי הכוויות הרוסי התקיים במרכז הרפואי בנהריה

מדי שנה מקיים איגוד רופאי הכוויות הרוסי כנס בינלאומי ברחבי העולם. הכוויות בכנס לומדים הבאים מניסיון הרופאים המארחים ומשתפים מהידע הרב ומהניסיון של הרופאים ברוסיה בנושא הכוויות.


השנה, החליט האיגוד לקיים את הכנס הבינלאומי בארץ, והמרכז הרפואי לגליל המערבי – נהריה, נבחר להיות זה שיארח את הכנס היוקרתי.
הכנס נפתח בדברים שנשאו פרופסור אנטולי אלכסייב מטעם האיגוד הרוסי וד"ר מסעד ברהום מנהל המרכז הרפואי לגליל המערבי נהריה מטעם המרכז המארח.
ד"ר אלכסייב סקר בפני הבאים את הפעילות השנתית והדגיש את החשיבות שהוא רואה בשיתוף פעולה מול המרכז הרפואי לגליל המערבי נהריה.
ד"ר ברהום הציג בדבריו את החשיבות בקיום אירוע בינלאומי בישראל בכלל ובמרכז הרפואי לגליל המערבי בפרט והביע תקווה לשיתופי פעולה דומים גם בעתיד.שיתוף הפעולה מול האיגוד הרוסי נוצר בעיקר בסיועו של ד"ר ליאוניד קוגן – מנהל היחידה לכירורגיה פלסטית וכוויות במרכז הרפואי לגליל המערבי נהריה, שבשיחות עם ראשי האיגוד סיכם כי הנושאים שהוצגו בכנס עסקו בחידושים הקיימים בטיפול בכוויות וכן בהיערכות לנושאי שעת החירום, נושא בו המרכז הרפואי בנהריה נחשב לאחד המובילים בארץ ובעולם.


בכנס השתתפו פרט לרופאים מרוסיה גם רופאים מהמרכזים הרפואיים בנהריה, רמב"ם  בחיפה וזיו בצפת שהרצו בנושאי הכוויות ובנושאי היערכות לשעת חירום בישראל.

עבור לתוכן העמוד